O NAS

Firma 3Z Sp. z o.o. powstała w roku 2006. Ekspercka wiedza i nabyte przez lata działalności doświadczenie, pozwoliły stworzyć wszechstronną ofertę, która uwzględnia innowacyjne rozwiązania dla gabinetów stomatologicznych o najwyższej jakości i bezpieczeństwie.

Dostarczane przez nas produkty to polecane artykuły klasy premium, znajdujące zastosowanie w wielu praktykach implantologicznych na całym świecie. Obok profesjonalnego doradztwa w wyborze produktów – prowadzimy działalność szkoleniową. Nasze seminaria i warsztaty, prowadzone przez krajowych i zagranicznych ekspertów, cieszą się dużym uznaniem stale powiększającego się grona uczestników.

W roku 2020 otworzyliśmy stacjonarne Centrum Szkoleniowe Akademii 3Z w Dańcu. Placówka zlokalizowana jest w malowniczej i spokojnej okolicy na Opolszczyźnie, gdzie dodatkowo będziecie Państwo mogli odpocząć od codziennych spraw.

Na miejscu znajduje się w pełni wyposażony gabinet chirurgii stomatologicznej, w m.in. aparat CBCT – Acteon X MIND Trium. Przestrzenne, klimatyzowane pomieszczenia, zasilane są w 100% ze źródeł energii odnawialnej.

Aktualnie Akademia 3Z prowadzi szkolenia podyplomowe podnoszące kwalifikacje zawodowe lekarzy dentystów w zakresie: implantologii, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, radiologii, protetyki, planowana zabiegów w 3D, a także medycyny estetycznej.