NASZE PRODUKTY

SZABLONY

System ICX-Magellan to kompletne rozwiązanie 3D do projektowania zabiegów implantacji. Pozwala na precyzyjne zaplanowanie zabiegu, a następnie na jego przeprowadzenie z wykorzystaniem szablonu implantologicznego. Dzięki zastosowaniu tej techniki lekarz i pacjent otrzymują dodatkowe bezpieczeństwo, w cenie znacznie poniżej kosztów dotychczas proponowanych dla podobnych rozwiązań.

Szablon implantologiczny ICX FULL GUIDED – to najbardziej precyzyjny, w pełni nawigowany szablon chirurgiczny, będący ważną częścią całego systemu ICX. Współpracuje z kasetą narzędziową ICX-Magellan, z bardzo dokładnym i prostym protokołem postępowania. Proponowany ekonomiczny poziom cen jest niezmienny dla każdego szablonu chirurgicznego ICX, który zawiera do 14 tytanowych tulei i do 4 pinów mocujących.

Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania szablonu uniwersalnego – na wiertło pilotujące 2,2 mm. Szablon uniwersalny współpracuje z każdym innym systemem implantologicznym. Zapewnia odpowiednie umiejscowienie, kąt i głębokość implantów.

CAŁY PROCES PRZYGOTOWANIA SZABLONU ICX JEST NIEZWYKLE SZYBKI I KOMFORTOWY

5 PROSTYCH KROKÓW:

Praca z wykorzystaniem szablonu ICX to gwarancja:

  • szerokiego wsparcia dla lekarza w postępowaniu implantologicznym,
  • precyzyjnego i bezpiecznego planowania implantacji,
  • przewidywalnych rezultatów klinicznych,
  • możliwości oferowania pacjentom atraumatycznych zabiegów.