NASZE PRODUKTY

PLANOWANIE

Sprawdź nowy Magellan-X! Nowe oprogramowanie już dostępne! Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Praca z wykorzystaniem programu ICX-Magellan to gwarancja bezpiecznego planowania, przewidywalne rezultaty kliniczne, a także atraumatyczne zabiegi. Program daje możliwość samodzielnego, precyzyjnego planowania zabiegów, a także stosowania programu jako funkcjonalnej przeglądarki do tomografii, rekomendowanej przez pracujących w programie klinicystów.

Dobrze znane oprogramowanie ICX-MAGELLAN zostało jeszcze bardziej ulepszone. Nowy ICX-MAGELLAN X jest teraz oparty na chmurze i wyróżnia się nowym interfejsem użytkownika, platformą komunikacyjną opartą na aplikacji oraz możliwością projektowania szablonów implantologicznych.

Stwórz plan leczenia, do którego dostęp będzie miał cały zespół dentystyczny, składający się z chirurga, radiologa, protetyka i technika dentystycznego. Zwiększ swoje kompetencje w zakresie leczenia, dzięki nowemu ptogramowi i osiągnij skuteczną komunikację z pacjentami.

PRZETESTUJ NOWY ICX-MAGELLAN X!
Bezpłatnie i niezobowiązująco: 30 dni w pełnej wersji (demo) z pełną obsługą i możliwością zamówienia szablonów implantologicznych lub zaprojektowania i eksportu trzech szablonów (do własnego druku 3D lub technologii CadCam). Po upływie 30 dni możesz używać oprogramowania jako bezpłatnej przeglądarki do sprawdzania szablonów i planowania przygotowanych przez zespół specjalistów firmy 3Z.


KONTAKT:
 +48 697 301 765 / magellan@icx.com.pl

[POBIERZ]: Szczegóły oferty „Pakiet Startowy ICX” z nowym oprogramowaniem i implantami ICX.

Łatwe w obsłudze oprogramowanie łączy informacje z czterech różnych perspektyw/obrazów, jak: ilość dostępnej kości, gęstość kości, RTG itp. Fragmenty obrazów mogą być dowolnie wybrane, powiększone, oglądane i poddane ocenie ze wszystkich stron.

Wybór różnych rozmiarów i średnic implantów znajduje się w bazowej bibliotece programu ICX Magellan, co umożliwia dokładne planowanie zabiegów, zwymiarowanie długości implantów i stopnia łączników protetycznych.

Wprowadzanie i ewidencjonowanie plików STL ze skanerów wewnątrzustnych jest możliwe dzięki zastrzeżonemu punktowi procesowemu. Możliwe jest dodawanie więcej niż jednego pliku, takiego jak np.: model powierzchni, wax-up do szablonu chirurgicznego istniejącej protezy.

Indywidualny plan leczenia może być utworzony i zapisany w komputerze, a jeśli jest to potrzebne może być wydrukowany. Oprogramowanie ICX Magellan jest kompatybilne z obrazami CT/DVT w formacie DICOM 3.0 stosowanymi przez wszystkie nowoczesne systemy CT i DVT.

OSZCZĘDŹ SWÓJ CENNY CZAS! SKORZYSTAJ Z KOMPLEKSOWEGO WSPARCIA OD EKSPERTÓW ICX:

To propozycja dla lekarzy i gabinetów, które nie chcą bądź nie mogą opracować planu leczenia we własnym zakresie. Na podstawie przesłanych danych pacjenta, eksperci ICX zaplanują idealne położenie implantów, wygląd przyszłej pracy protetycznej, wyprodukują, a następnie dostarczą przygotowany do zabiegu szablon. To rozwiązanie, które nasi Klienci doceniają najbardziej. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami użytkowników systemu implantologicznego ICX.

CECHY WYDAJNOŚCI ICX-MAGELLAN:

  • Kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi systemami DVT i CT.
  • Logiczny, uproszczony przebieg pracy.
  • Analiza i pomiar ilości i gęstości kości szczęk.
  • Precyzyjne, jasne określenie i interpretacja nerwu żuchwowego.
  • Przydatne dla ponad 30 systemów implantologicznych.
  • Import dodatkowych plików STL.
  • Przy minimalnej ilości kroków optymalne planowanie zabiegu implantologicznego.
  • Automatyczne tworzenie spersonalizowanego planu leczenia.
  • Wykorzystanie szablonu chirurgicznego z użyciem systemu bezpieczeństwa – wiertła ICX Guide.
  • Wsparcie ze strony zespołu ekspertów ICX.

Oprogramowanie ICX-Magellan jest kompatybilne z Windows™ i Mac OS X™, dzięki czemu pracujemy na posiadanym systemie operacyjnym, bez generowania dodatkowych kosztów przy wdrażaniu systemu.