O NAS

REGULAMIN ZAKUPÓW

Produkty ICX - implanty

Kierując się wspólnym dobrem, stworzyliśmy regulamin zakupów obejmujący zamówienia telefoniczne u naszych konsultantów, a także zakupy online w sklepie internetowym: sklep.3z.pl

Przed rozpoczęciem zakupów bądź złożeniem zamówienia przez telefon, prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższą treścią. Jesteśmy firmą fair play!

Regulamin zakupów

Przed rozpoczęciem zakupów prosimy zapoznać się z regulaminem zakupów.

 1. Czas realizacji zamówienia wynosi 24h dla zamówień składanych do godziny 14-tej od poniedziałku do czwartku. Towary dostarczane są w kolejnym dniu roboczym. Czas ten może ulec wydłużeniu z powodu braku danego towaru na stanie magazynowym (magazyn producenta) lub opóźnień po stronie przewoźnika. Istnieje możliwość skrócenia czasu dostawy co wiąże się z dodatkowymi opłatami.
 2. Zamówiony towar dostarczamy jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 3. Zamówienia oraz zapytania prosimy składać:
  • poprzez sklep internetowy sklep.3z.pl
  • telefonicznie pod numerem: +48 32 767 55 66
  • pisząc na adres e-mail: zamowienia@3z.pl
 4. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.
 5. Wszystkie ceny podawane w ofertach handlowych i cennikach są cenami brutto (z wliczonym podatkiem VAT wg obowiązujących stawek).
 6. Wszystkie zamówione produkty dostarczane są na koszt zamawiającego.
 7. Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
 8. Firma 3Z Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość żądania opłacenia z góry za wybrany towar, szczególnie w przypadku komponentów nietypowych, o dużej wartości jednostkowej. W takim wypadku płatność lub jej część powinna być dokonana z góry na rachunek bankowy firmy 3Z Sp. z o.o., jako przedpłata za dany towar, a kopia wpłaty przesłana na adres e-mail: info@icx.com.pl. Pracownik naszej firmy skontaktuje się wcześniej z nabywcą. Zamówienie zostanie przyjęte w chwili pojawienia się środków na rachunku bankowym firmy 3Z Sp. z o.o.
 9. Po przyjęciu zamówienia, w uzasadnionych przypadkach pracownik naszej firmy może skontaktować się z nabywcą na podany numer telefonu w celu potwierdzenia zamówienia.
 10. Może się zdarzyć, iż danego produktu nie ma w danej chwili w żadnym z magazynów dystrybutorów z którymi współpracujemy. W takim przypadku pracownik firmy 3Z Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe w celu poinformowania o zaistniałej sytuacji bądź renegocjacji zamówienia.
 11. Firma 3Z Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, oraz tych bez możliwości potwierdzenia. Warunkiem przyjęcia zlecenia do realizacji, są pełne, prawdziwe dane, które jesteśmy w stanie zweryfikować.
 12. Nie przewidujemy żadnych ograniczeń dotyczących minimalnej oraz maksymalnej wartości zamówienia.
 13. Wszystkie towary sprzedawane przez Firmę 3Z Sp. z o.o. są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta.
 14. Firma 3Z Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu niewadliwego towaru.
 15. We wszelkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.