Published On: 2020-12-10|

Implant gratis w WELCOME-BOX ICX!

Wykonaj próbną implantację w swoim gabinecie, dzięki WELCOME-BOX ICX!

Zastanawiasz się nad zmianą systemu bądź nad poszerzeniem oferty implantologicznej swojego gabinetu ? Nie myśl dłużej, odkryj w praktyce dlaczego zmiana na ICX – po prostu się opłaca!

Przekonaj się, że współpraca z ICX to gwarancja nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także rzetelna Obsługa Klienta oraz częściej akceptowana przez pacjentów opcja leczenia.

Z nami nie podejmujesz żadnego ryzyka. Przed wdrożeniem do praktyki systemu, którego nie znasz, możesz najpierw bezpłatnie go przetestować. Jesteśmy firmą fair-play! Jako nowy Klient masz możliwość wykonania próbnej implantacji, dzięki specjalnemu WELCOME BOX – ICX.

Co zawiera WELCOME-BOX ICX?

To mini-kaseta z zestawem narzędzi do pełnej obsługi implantu ICX (3.75 x 10 mm), umożliwiająca przygotowanie łoża, umieszczenie implantu i założenie śruby zamykającej.
Dodatkowo, decydując się na test systemu ICX otrzymujesz jeden próbny implant w cenie 1 zł!

 

Jak skorzystać? To proste:

1) Zgłoś się do naszego Biura Obsługi Klienta: +48 32 767 70 70 / +48 32 767 55 66 / info@3z.pl
Nasz Konsultant ICX ustali możliwości oraz termin przekazania WELCOME BOX-ICX prosto do Twojego gabinetu.

2) Wykonaj próbny zabieg u wybranego pacjenta, z zachowaniem prostego protokołu chirurgicznego. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

3) Po zabiegu, w umówionym czasie odeślij BOX za pośrednictwem firmy kurierskiej. Możesz także wygodnie zwrócić go naszemu przedstawicielowi handlowemu.

4) Poprosimy, abyś podzielił się z nami opinią na temat próbnego zabiegu.

DODATKOWO!
Polecając system implantologiczny ICX i możliwość wykonania próbnej implantacji z WELCOME BOX-ICX innemu lekarzowi, otrzymujesz dodatkowy implant wraz ze śrubą zamykającą*!

*Gratis realizujemy, kiedy polecony lekarz także wykona próbną implantację.

 

 

Udostępnij